LOADING

kalendarz marketingowy 2019
By:
Teosto@0115

Kalendarz marketingowy 2019

Nowy rok, nowa… kampania marketingowa. Sprawdź naszą małą ściągę w formie infografiki, na której znajdziesz najważniejsze święta i włącz je do swojej kampanii reklamowej.

 

Kalendarz marketingowy 2019

Początek roku to czas, w którym na nowo wytyczamy cele dla naszego biznesu. To też dobry moment, by zaplanować i rozdzielić budżet na kolejne 12 miesięcy.

W tym celu warto wziąć pod uwagę święta, które są przed nami. Dzień Babci i Dziadka, Wielkanoc czy Dzień Matki to tylko przykłady świąt, które warto włączyć do naszej kampanii marketingowej lub działania social media. Abyś nie zapomniał/a o żadnym ważnym święcie, przygotowaliśmy dla Ciebie kalendarz marketingowy na 2019 rok. Dzięki tej małej ściądze nie obudzisz się dwa dni przed i nie przypomnisz sobie wtedy, że trzeba przygotować kampanię.

Kalendarz marketingowy podzieliliśmy na 4 kolumny. W pierwszej znajdziesz miesiąc, w drugiej święta, które już możesz planować. Zaznaczyliśmy też święta i wydarzenia z danego miesiąca, które są warte uwagi (kolumna nr 3). W ostatniej znajdziesz wybrane przez nas nietypowe święta, które także możesz włączyć do swoich kampanii, w szczególności na portalach społecznościowych. Dobrym pomysłem na posta jest poinformowanie swoich odbiorców o tym, że dziś jest Dzień Tęczy lub też pokazanie im, jak świętujesz całą firmą Dzień Pizzy.

Zachęcamy Cię do korzystania z naszej mini ściągi. Mamy nadzieję, że będzie dla Ciebie źródłem inspiracji i pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe kampanie marketingowe.

 

 

kalendarz marketingowy 2019

Tagi: