LOADING

Nie pozwól by Twoi klienci przeszli do konkurencji
By:
Teosto@0115

Nie pozwól, by Twoi klienci przeszli do konkurencji

Ile razy Tobie jako klientowi zdarzyło się przejść do konkurencji, bo zniechęciło Cię czekanie w kolejce infolinii? Ile razy Twoje zainteresowanie danym produktem/usługą malało z powodu braku możliwości skontaktowania się od ręki z firmą i przeważało o tym, że kupowałeś/łaś w innej firmie?

Dla wielu klientów w trakcie robienia zakupów nie liczy się tylko cena i jakość produktu/usługi, ale też możliwość szybkiego załatwienia sprawy. Daj szansę potencjalnym klientom na kontakt od ręki z Twoją firmą i nie pozwól, by Twoi klienci przeszli do konkurencji. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak to zrobić.

Porozmawiaj ze swoim klientem, dzięki SiteCall

Wielu przedsiębiorców myśli, że w podejmowaniu decyzji zakupowej dla klienta liczy się tylko cena. Owszem, jest to najważniejszy czynnik, który w pierwszej kolejności przyciąga naszą uwagę, jednak nie jest on decyzyjny w każdym przypadku. Dla wielu klientów, szczególnie gdy decydują się na dłuższą współpracę, liczy się także szybkość i jakość obsługi. W dzisiejszych czasach liczy się czas i nikt z nas nie chce go tracić na czekanie w kolejkach na infolinii czy na szukanie numeru kontaktowego do firmy.
Rozwiązanie, które Ci proponujemy, wpływa zarówno na czas kontaktu z klientem, a co za tym idzie na jakość obsługi. Oprócz tego SiteCall pozwala nam porozmawiać z potencjalnymi klientami, zanim Ci przejdą do konkurencji.

Co to jest SiteCall? Jak działa?

SiteCall to system, za pomocą którego osoba odwiedzająca stronę internetową Twojej firmy może zamówić bezpłatną rozmowę z konsultantem.

Jak to jest możliwe? Wystarczy, że umieścisz krótki kod w kodzie źródłowym witryny, dzięki któremu system pojawi się na Twojej stronie. W ten sposób w wybranym przez Ciebie miejscu na stronie (np.: prawym, dolnym rogu strony) będzie wyświetlać się graficzny interfejs w postaci słuchawki każdej osobie, która ją odwiedzi. Jeśli użytkownik będzie chciał się z skontaktować z Twoją firmą, wystarczy, że kliknie w słuchawkę. W ten sposób wyświetli mu się formularz, który informuje go o czasie oczekiwania na rozmowę oraz prosi go o podanie numeru telefonu, pod który można się skontaktować.

Gdy użytkownik poda numer kontaktowy, konsultant otrzyma informację o zgłoszeniu i dzięki automatycznemu systemowi natychmiast połączy się z właścicielem numeru.

Rozmowa z użytkownikiem to wspaniała okazja, by zmienić status klienta z potencjalnego na stałego.  W ten sposób nie tylko sprawiasz, że klienci nie przechodzą do konkurencji, ale z systemem SiteCall możesz nawet podwoić sprzedaż!

 

 

Dla kogo jest SiteCall? Czy małe firmy mogą korzystać z tej opcji?

SiteCall to doskonałe narzędzie zarówno dla dużych, jak i małych firm. Aby móc jak najlepiej dopasować pakiet dla każdego z klientów, stworzyliśmy aż 4 pakiety.

  1. SMALL

Idealna opcja dla małych firm. Pakiet zawiera podstawowe opcje, w tym nieograniczony dostęp historii połączeń, a także nielimitowaną ilość domen, czy graficznych interfejsów (tzw. widgety).

  1. MEDIUM

Pakiet MEDIUM także posiada podstawowe funkcje, czyli ilość domen, widgetów, czy oddziałów firmy bez limitów. W tej opcji zwiększa się liczba rozmów w miesiącu, ilość doradców, a co za tym idzie ilość kont z dostępem do panelu.

  1. LARGE

Pakiet LARGE to 3x więcej liczby rozmów w miesiącu, a także 2x większa ilość doradców i kont z dostępem do panelu niż w opcji MEDIUM. Dodatkowo zyskujesz konsultacje dotyczące wdrożenia.

  1. ENTERPRISE

Opcja ENTERPRISE została stworzona z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy chcą sami decydować o tym, jaka będzie liczba rozmów w danym miesiącu i ilość doradców oraz kont z dostępem do panelu. Dodatkowo zyskujesz funkcje: infolinia i wirtualna centrala.

Chcesz poznać wszystkie funkcje pakietu? Sprawdź zakładkę Cennik i zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Tagi: , ,