LOADING

CZYM JEST SITECALL?

SiteCall to narzędzie, które pozwala potencjalnym klientom zamówić bezpłatną rozmowę z pracownikiem Twojej firmy.

Aby umożliwić osobom odwiedzającym Twoją witrynę rozmowę z konsultantem, musisz umieścić krótki kod w kodzie źródłowym strony internetowej. Ten krok umożliwia Ci umieszczenie dowolnej ilości graficznych interfejsów w postaci słuchawek oraz formularzy na Twoich witrynach i domenach.

Jak działa cały proces?

Niezwykle prosto i intuicyjnie. Osobie odwiedzającej Twoją stronę wyświetla się graficzny interfejs ze słuchawką. Po kliknięciu „słuchawki” użytkownikowi pokazuje się formularz z prośbą o zostawienie numeru telefonicznego oraz informacja, ile czasu będzie musiał czekać na połączenie.

Po wypełnieniu formularza przez internautę konsultant telefonicznie uzyskuje informację o zgłoszeniu oraz łączy się z potencjalnym klientem. Za pomocą SiteCall uzyskujesz kontakt do klienta, który jest zainteresowany Twoim produktem/usługą, co zwiększa szansę na skuteczną sprzedaż.

KORZYŚCI
Prosty kontakt
Dzięki SiteCall klient w każdej chwili może zasygnalizować chęć bezpłatnej rozmowy z konsultantem, nawet w dni, w których firma jest zamknięta (wtedy uzyskuje on informacje, że konsultant oddzwoni do niego jak najszybciej w godzinach pracy). Umożliwiając potencjalnemu klientowi kontakt z pracownikiem, zmniejszasz szansę na to, że przejdzie do konkurencji.
Lepsza obsługa
Możliwość skontaktowania się w kilka chwil to szybkie rozwiązanie problemu i jednocześnie wzrost jakości obsługi klienta. Z kolei wysoki poziom obsługi klienta to nie tylko skuteczne promowanie firmy, ale budowanie silnej marki na rynku.
Większa sprzedaż
Z pomocą SiteCall możesz generować aż 2x więcej rozmów handlowych, a tym samym 2x zwiększasz szansę na sprzedaż! Zdobywaj klientów po godzinach pracy, zwiększa konwersję i rozwijaj strategię pozyskiwania klientów.

Wypróbuj wersję testową

Chcesz przekonać się, jak działa SiteCall i jakie przynosi efekty? Zamów bezpłatną wersję na 7 dni bez jakichkolwiek opłat!
Wystarczy, że zostawisz nam swoje dane, a my się już z Tobą skontaktujemy.

WYPRÓBUJ ZA DARMO