LOADING

Oferta bukmachera Betclic
By:
Teosto@0115

Oferta bukmachera Betclic

Pomimo że od powrotu Betclic na polski rynek nie minęło wiele czasu, należy on obecnie do grona najpopularniejszych w Polsce bukmacherów. W dzisiejszym wpisie scharakteryzujemy zatem pokrótce zarys jego oferty i przedstawimy szczególnie atrakcyjne kody Betclic, z którymi warto się zapoznać.

Betclic zakłady bukmacherskie – zakres oferty

Rozbudowana oferta zakładów stanowi jeden z głównych atutów bukmachera Betclic. Operator ten proponuje przeszło 40 różnych dyscyplin, wśród których nie brakuje zarówno tych tradycyjnych, cieszących się dużą popularnością sportów, jak i ich bardziej niszowych wariantów. U tego buka odnajdziesz zakłady ze świata m.in. piłki nożnej, tenisa ziemnego i stołowego, koszykówki, piłki ręcznej, siatkówki, siatkówki plażowej, hokeja, dartsów, żużla, Formuły 1, futsalu, futbolu amerykańskiego, rugby, kolarstwa, snookera czy golfa. Z tych szczególnie niszowych dyscyplin wyróżnić można z kolei biathlon, żeglarstwo, a także powszechną we Francji, ale niezbyt popularną w Polsce grę petanque.

Jeśli chodzi o liczebność, proponowane w Betclic zakłady bukmacherskie w przeważającej większości dotyczą oczywiście piłki nożnej, w ramach której dostępnych jest do obstawiania wiele zdarzeń zarówno przedmeczowych, jak i typu live. Pozostałe dyscypliny, mimo że nieco bardziej ubogie w zakłady, wciąż pozostawiają przed typerami rozmaite, liczne możliwości.Lig jest przy tym również całkiem sporo – zwykle po trzy, do czterech głównych w danym kraju. Na rynki zdarzeń przy kluczowych meczach narzekać nie można, ponieważ potrafi ich być nawet 150. Nieco gorzej jest pod tym względem z pobocznymi zdarzeniami. Tam niekiedy do naszej dyspozycji buk oddaje tylko kilka najpopularniejszych rynków.Do tego dochodzi także coraz liczniejsza gama zakładów na e-sport. Na chwilę obecną odszukasz w niej m.in. LoL-a, Overwatch-a, StarCraft-a 2, a także niezwykle popularne CS:GO.

Oferta dla nowych graczy w Betclic

Przejdźmy do tego, co zwykle interesuje typerów najbardziej, tj. jakie kody Betclic udostępnia swoim nowym klientom. Jest to zatem przede wszystkim najwyższy na rynku cashback, osiągający kwotę nawet do 550 zł. Ten tzw. zakład bez ryzyka, obejmuje pierwszą grę u buka – w przypadku wygranej, zgarniasz całe należne Ci środki, jeśli jednak przegrasz, operator zwróci ci utracone pieniądze do wspomnianej wcześniej kwoty.

To jednak wciąż nie wszystko. W Betclic kod promocyjny opisany powyżej stanowi tylko jedną z licznych zachęt, którymi bukmacher stara się zjednać sobie typerów. Inną również niezwykle atrakcyjną jest z kolei bonus MULTI+, który pozwala uzyskać powiększenie wartości osiągniętych zwycięstw nawet o dodatkowe 50%. W skrócie działa to tak, że im więcej wydarzeń uwzględnimy w ramach kuponu, tym bliżej tych 50% znajdzie się powiększenie naszej nagrody. W przypadku skutecznego wytypowania kuponu wielokrotnego wygrana zostanie zwiększona automatycznie.Oprócz tego oferta dla nowych graczy u opisywanego operatora obejmuje też np. Ligę Betclic, czyli dodatkowe bonusy do 50 zł oraz Boost, tj. podwyższone kursy na część z dostępnych w ofercie buka wydarzeń. Ze szczegółami w tym zakresie warto zapoznać się samodzielnie, ponieważ w Betclic regularnie pojawiają się świeże, bardzo ciekawe opcje dla typerów.